O nas

Witamy w Ars Vitae

“ Każdy człowiek jest na swój sposób wielki i wspaniały, wystarczy,że znajdzie kogoś lub coś co pomoże tę wielkość wydobyć”
Tak. Najważniejszy dla nas jest człowiek. Uzależnienie traktujemy jako objaw jakiegoś problemu, objaw nie zrealizowanych potrzeb. Leczenie uzależnień ma funkcje narzędzia, które pozwoli dotrzeć do problemu, a następnie sprawić, że nauczysz się radzić sobie z nim bez konieczności sięgania po alkohol, środki psychoaktywne, czy hazard.
Bartłomiej Pierożek  /  Certyfikowany Terapeuta Uzależnień

Doświadczenie, zaangażowanie, pasja, skuteczność

Prywatna Profesjonalna Terapia Uzależnień w Warszawie

Nasz gabinet leczenia i terapii uzależnień to przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę certyfikowani terapeuci uzależnień, psycholodzy i pedagodzy mający wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi będącymi w kryzysie uzależnienia i ich rodzinami
 

 

Referencje

 

Polecamy współpracę z Ars Vitae Terapia Profilaktyka Wsparcie Bartłomiej Pierożek jako godnego zaufania wykonawcę, świadczącego swe usługi fachowo i rzetelnie.

Fundacja BENE VOBIS

Miasto Nowy Dwór Maz

Pan Bartłomiej Pierożek wykonuje zlecone zadania z dużym zaangażowaniem, na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki

herb saperów z Kazunia Nowego zainteresowanie terapią i profilaktyką uzależnień

Firma ARS VITAE Terapia Profilaktyka Wsparcie posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające właściwe i profesjonalne prowadzenie szkoleń.

2psap Nowy Dwór Mazowiecki

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Ars Vitae. Wdrożenie strony - 13design